Gökhan Özoğuz’dan Muharrem İnce’ye tepki: Atatürk’ün hiçbir çocuğu size asla oy vermeyecek

Seçimlere sayılı günler kala Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı adayı olması ve Millet İttifakı’na ait kullandığı sert sözlere yönelik reaksiyonlar de sürüyor. Cumhurbaşkanı adayı olacağını ilan eden Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’ye bir reaksiyon de Athena kümesinin solisti Gökhan Özoğuz’dan geldi.

“ATATÜRK’ÜN HİÇBİR ÇOCUĞA SİZE OY VERMEYECEK”

Gündeme dair yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından Muharrem İnce’ye reaksiyon göstererek “Sayın Muharrem İnce, siz ve süreksiz partiniz bir projesiniz ve hepimiz bunu gün üzere biliyoruz. Toplanılan imzaları hangi cenahtan hangi sebeple nasıl topladığınız da aşikar. Şunu bilin bu ülkede Atatürk’ün hiçbir çocuğu size asla oy vermeyecektir! Kelamda sanatçı” tabirlerini kullandı.

“GÖZ BOYAMALARINIZI KALDIRACAK YERİMİZ KALMADI”

Gökhan Özoğuz, 10 gün evvel de İnce’yle ilgili yaptığı paylaşımda “Sayın Muharrem İnce, size bu halk asla oy vermeyecek! Zira Emeliniz oy bölmek fakat o da olmayacak. Son periyot toplumsal medya çalışmalarınız var onlar da işe yaramayacak. Zira düzmeceler ve laflarla göz boyamaları kaldıracak yerimiz kalmadı. Artık Yeni Türk siyaseti daha pak olmalıdır” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir