Kılıçdaroğlu’ndan Bozdağ’a ‘temiz alın’ cevabı: Her şeyleri reklam

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “14 Mayıs’ta ya şampanya patlatanlar ya da pak alnını secdeye koyanlar olacak” kelamlarıyla gündem olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a cevap verdi.

Kılıçdaroğlu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları yazdı: “Sevgili gençler, ülke olarak önümüzde bir eşik var ve bu eşiği daima birlikte aşabilmek için sana gereksinimimiz var demiştim. Tek bir oyla bu ülkeyi bu tartışmalardan çekip çıkaracaksın. Ortadoğu bataklığının kodları ile konuşan siyasetçileri emekli edeceksin. Oyunu sakın boşa harcama.

Bakalım Ayasofya Camii propagandası ne vakit başlayacak. Bunlar için her şey reklam. Hiçbir kutsalları yok, müşterekler yok, yalnızca propaganda. Ortak kıymetlerimizi ne hale getirdiler? Pak alın çalmayanın, çırpmayanın, harama el sürmeyenin, halkını aç bırakmayanındır. Nokta!”


BOZDAĞ NE DEMİŞTİ?

Adalet Bakanı ve milletvekili adayı Bekir Bozdağ, Urfa’da yaptığı konuşmada “Seçimlerde ülkenin geleceğine karar verileceğini söyleyen Bozdağ, “14 Mayıs’ın akşamı Türkiye’de iki fotoğraftan biriyle karşılaşılır. Ya şampanya patlatıp bunu sabaha kadar kutlayanlar olacak ya da pak alnını şükür için secdeye koyup Rabb’ine hamdedenler olacak. Bu ikisinden birini oluşturmak bizim, aziz milletimizin elindedir. O gece kimi sevindireceğimize yeterli karar verelim” sözlerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir